1

CHAMIELEC ARCHITEKCI SP.Z O.O., WROCŁAW, UL.SZEWSKA 8, 1 PIĘTRO

BIURO CHAMIELEC ARCHITEKCI SP. Z O.O. ZOSTAŁO ZAŁOŻONE W 2014 ROKU ZE WSPÓLNEJ INICJATYWY I2 DEVELOPMENT ORAZ ARCHITEKTA ARKADIUSZA CHAMIELCA, KTÓRY TO PRZEZ OSTATNIE 8 LAT TWORZYŁ I ZARZĄDZAŁ FILIĄ JEDNEJ Z NAJWIĘKSZYCH I RENOMOWANYCH PRACOWNI ARCHITEKTONICZNYCH W POLSCE A MIANOWICIE KURYŁOWICZ & ASSOCIATES WROCŁAW SP. Z O.O. GDZIE PIASTOWAŁ STANOWISKO GŁÓWNEGO PROJEKTANTA-ARCHITEKTA JAK I ASSOCIATE DIRECTOR FILII REALIZUJĄC TYM SAMYM JEDNE Z NAJWIĘKSZYCH INWESTYCJI MIESZKANIOWYCH, BIUROWYCH, HOTELOWYCH, USŁUGOWYCH I UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNYCH W POLSCE W SZCZEGÓLNOŚCI WE WROCŁAWIU, WARSZAWIE I KRAKOWIE.

CHAMIELEC ARCHITEKCI SP. Z O.O. TO ZESPÓŁ KILKUNASTU DOŚWIADCZONYCH I UPRAWNIONYCH ARCHITEKTÓW, Z KTÓRYCH WIĘKSZOŚĆ W POPRZEDNICH LATACH PRACOWAŁA W FILII WROCŁAWSKIEJ PRACOWNI KURYŁOWICZ & ASSOCIATES GDZIE NABYWAŁA DOŚWIADCZENIA I PRACOWAŁA PRZY SKOMPLIKOWANYCH, WYMAGAJĄCYCH WIEDZY I POMYSŁÓW PROJEKTACH.

JAKO NOWE BIURO ARCHITEKTONICZNE JEST ONO TAK NAPRAWDĘ DOŚWIADCZONYM ZGRANYM ZESPOŁEM ARCHITEKTÓW PRACUJĄCYCH ZE SOBĄ OD WIELU LAT, KTÓRE W ZNACZĄCY SPOSÓB PRZYCZYNIŁO SIĘ DO ROZWOJU ARCHITEKTONICZNEGO I URBANISTYCZNEGO W POLSCE PO PRZEZ REALIZACJĘ  PROJEKTÓW WŁASNEGO AUTORSTWA.

CHAMIELEC ARCHITEKCI SP. Z O.O. WCHODZI W SKŁAD
GRUPY KAPITAŁOWEJ i2 Development S.A.

i2 DEVELOPMENT